StudioPolaroid fotografia produktowa i reklamowa 


Tanio to zawsze źle ale dobrze nie oznacza drogo.

Studio Polaroid to studio fotograficzne  zajmujące się fotografią produktową i reklamową . Jako  fotograf wiem, że w profesjonalnej fotografii nie chodzi o zrobienie zwykłego zdjęcia, ale o wydobycie z niego tego, co najlepsze aby produkt został sprzedany jak najszybciej . Jedną z gałęzi mojej działalności jest fotografia reklamowa którą przekładam na katalog który trafia do Waszych potencjalnych klientów . W zasięgu Studia Polaroid znajduje się również fotografia produktowa czy też packshot które są nieodzownym elementem handlu internetowego .Fotografię produktową przetwarzam na zastosowania takie jak Instagram czy Facebook Jako profesjonalny fotograf w każdym fotografowanym przeze mnie obiekcie staram się odkrywać coś nowego tak, by efekt końcowy był zachwycający, a nawet i zadziwiający. Stosuję najwyższe standardy pracy, aby jej efekt zadowolił moich Klientów, a zdjęcia zachwyciły każdego, kto będzie je oglądał.
Cennik 


Cennik obejmuje fotografię na białym tle , bezcieniowa , packshot.

Każde zaakceptowane zdjęcie po pełnej obróbce cyfrowej w dwóch formatach , do druku oraz do zastosowań internetowych . To koszt

10 zł.  jeżeli zdjęć jest więcej niżeli 80 sztuk . Jeżeli mamy poniżej 80 sztuk do 50 sztuk ,  cena  to 12 zł. za każde zaakceptowane zdjęcie . Poniżej 50 do 30 sztuk cena to 20 zł. za zaakceptowane zdjęcie . Poniżej 30 sztuk cena 35zł za zaakceptowane zdjęcie . W przypadku większej ilości produktów cena jest indywidualnie ustalana , powyżej 200 zaakceptowanych zdjęć koncept fotografia gratis ( około 5 zdjęć) .

Zapraszam do współpracy .

StudioPolaroid


GREAT PHOTOGRAPHER - IS THE ONE WHO COMPLETELY EXPRESSES WHAT HE FEELS FOR WHAT HE PHOTOGRAPHS.