Fotografia Reportażowa Weselna


Ślub to niezwykłe przeżycie dla Państwa Młodych, dlatego dokładam wszelkich starań, aby pozostawić niezapomnianą pamiątkę z tego jedynego dnia. Oferta fotografii ślubnej obejmuje zarówno plener, sesję studyjną, jak i reportaż z całej uroczystości. W zależności od potrzeb lub gustu Klientów proponuję zdjęcia czarno-białe, polaroidowe, czy też klasyczny kolor. Zdjęcia reportażowe wykonywane są z dwóch perspektyw, co znacznie urozmaica efekt i pozwala na wzbogacenie pamiątki ślubnej o różne ujęcia.

Proponuję przeprowadzenie sesji plenerowej dzień lub dwa po uroczystości. Aranżacja pleneru zależna jest od Waszego gustu, dostosowuję się do oczekiwań moich Klientów organizując sesje w różnych lokalizacjach, tj. las, stara fabryka, jezioro, góry czy muzeum.

Jako bonus pragnę dodać zdjęcia wszystkich gości z Panną Młodą oraz z Panem Młodym. Trwająca około jednej godziny sesja weselna to nie tylko szansa na uwiecznienie jedynego w swoim rodzaju spotkania z bliskimi. Jest to też dodatkowa atrakcja weselna, podczas której goście bawią się znakomicie.Nie jest to „ prosta i czasami mało śmieszna „fotobudka” lecz profesjonalne atelier , jesteśmy zawodowymi fotografami dysponujemy profesjonalnym oświetleniem które będzie podczas waszej ceremonii . Rezultaty sesji stanowić będą wspaniałą pamiątkę nie tylko dla Pary Młodej, ale i piękne podziękowanie dla gości. Sesja podczas uroczystości realizowana jest w cenie. Nasze studio nie zajmuję się drukowaniem zdjęć w żadnej z form ale służymy profesjonalna darmową pomocą przy Tworzeniu książek w zaprzyjaźnionych sprawdzonych drukarniach , oczywiście nie pobieramy za to żadnych opłat , to Wy decydujecie ile będzie kosztować książka i płacicie jej rzeczywisty koszt . Nie klasyfikujemy ludzi na brązowe , srebrne czy też platynowe pakiety . Dla każdego pracujemy tak samo uczciwie za te same pieniądze .


Cennik fotografii ślubnej:

Komplet fotografii weselnej obejmuje od 350 zdjęć  do nieskończoności  jest to zależne od intesnsywności  bawiących się gości  , to wszytsko tylko  w ramach reportażu, 40    zdjęć studyjnych i  plenerowych oraz zdjęcia rodzinne podczas ceremonii, których ilość zależna jest od liczby gości weselnych. Nie mam ukrytych kosztów – zawsze pracuję z asystentem, za którego nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. W cenie wykonuję pełną cyfrową obróbkę fotografii.

Cena za wszystko: 2000 zł


Uwaga - aby obejrzeć galerię pozwól się jej w pełni naładować