ABOUT ME
Slider

StudioPolaroid to przede wszystkim wysokiej klasy fotografia produktowa oraz reklamowa ,  które charakteryzuje nienaganna estetyka wykonania  i szybka realizacja . Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz profesjonalne zaplecze sprzętowe, każde powierzone zlecenie jest realizowane w atrakcyjnej formie zarówno pod względem koncepcyjnym oraz artystycznym.

“Zawsze staram się odkryć w fotografowanym obiekcie coś nowego, niezwykłego i zachwycającego, niezależnie czy jest to fotografia produktowa, zdjęcie portretowe czy fotografia mody. Zapraszam do obejrzenia próbki moich zdjęć i zachęcam do współpracy”.
Łukasz 

Publikacja zdjęć w tegorocznym numerze “Czas na wnętrze”, okładka została nazwana najlepszą okładką w historii magazynu, Wrzesień 2018. Zaliczana do fotografii wnętrzarskiej .

Publikacja zdjęć w magazynie wnętrzarskim “Cztery kąty“.

Publikacja zdjęć w magazynie wnętrzarskim “Czas na wnętrze“, Paździenik 2018

Zdjęcie drukowane w “DesignAlive”

Publikacja zdjęć w brytyjskim „The Photographer” we współpracy z Laurą Rosso.

Nagroda za zdjęcie roku według „Digital Camera”.

Nagroda za zdjęcie miesiąca w “Digital Camera” jako zdjęcie miesiąca wykonane na filmie w aparacie Hasselblad Xpan o średnicy 24 x 65

Zdjęcie drukowane “UrbanityChic”, zdjęcie wykonane w dziecięcym szpitalu psychiatrycznym w Epson, Anglia, technika filmowa 120 mm

Zdjęcie wystawione w 2009 roku na wystawie w „Portraits Gallery” w Miami, zdjęcie   wykonane techniką 6x6 na rolce 120mm.

Łukasz Kitliński

Od 20 lat zajmuje się szeroko pojętą fotografią, biorąc udział w licznych projektach nie tylko w Polsce, ale także za granicą.